Новини

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВІДМІННИХ ФОРМ НАВЧАННЯ

Днями відбулася державна кваліфікаційна атестація та випуск  слухачів групи професійного навчання 6111 «Овочівник» 2-го розряду ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ». Навчання відбувалося на замовлення роботодавця із застосуванням елементів дуальної форми, використовуючи базу  селянського (фермерського) господарства «Комаринець». Захід пройшов на базі Голопристанського міськрайонного центру зайнятості.

За словами голови ДКА Івана Яланського, керівника фермерського господарства «Фаворит», підготовка кваліфікованих робітників у Херсонському центрі ПТО ДСЗ, їх рівень знань, умінь та компетенцій відповідають потребам сучасного ринку праці в сфері виробництва овочевої продукції, які не можливі без оволодіння сучасними технологіями вирощування.

Майбутні фахівці продемонстрували навички з підготовки ґрунту під посадку овочів, вирощування розсади, формування рослин, сортування овочів, з проведення агротехнічних заходів щодо боротьби із шкідниками та хворобами овочевих культур.

Директорка ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» Світлана Ткачук зазначила, що це перший експериментальний випуск групи за професією «Овочівник» з використанням елементів дуальної форми навчання. Підкреслила переваги використання дуальної системи навчання у порівнянні з традиційною і  особисто подякувала керівниці Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірині Зленко за сприяння в організації професійного навчання.

 «Підтримувати зв’язок із роботодавцями щодо працевлаштування безробітних та подальшої перспективи підвищення  їх кваліфікації необхідно для формування конкурентноспроможних  кадрів», – зазначила Ірина Зленко, директорка Голопристанського міськрайонного центру зайнятості.

Чотирнадцять випускників урочисто отримали свідоцтва кваліфікованого робітника за професією «Овочівник» 2-го розряду , а також зробили фото групи на згадку.