Новини

СПОГЛЯДАННЯ КРАСИ

В ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках проведення виховних заходів відкрилась персональна виставка тендітної жінки та глибокої художниці – Інни Москаленко.

Творчість художника – це велика праця. Душа і серце переплітаються у формах і барвах. У кожній картині – глибокий зміст, який треба пізнати.
Інна Москаленко – професійна художниця, багатогранний талант, добрий і щедрий, бо такими є її картини. Праця митців є щедрим золотим промінчиком у нашій буденності, який кличе до прекрасного. Треба мати великий хист, щоб передати не тільки фотографічний образ природи, але й передати настрій і внутрішню гармонію.

«Моя реальність – це те, як я бачу, малюю. Це те, як я думаю в мистецтві, які використовую підходи до створення робіт. Тема, процес, матеріали, з якими працюю – все говорить про автора, його вдачу, темперамент. Найголовнішим вважаю те, наскільки тема творчості відповідає внутрішньому світу художника. Все, що я створюю в мистецтві, і де фізично почуваюся органічно, пов’язано з природою. Мої роботи є спогадами про реальні події, краєвиди, час. Це мої відчуття, моя реальність», – поділилась думками авторка Інна Москаленко.

Захопилися роботами талановитої художниці й слухачі курсів «Основи підприємницької діяльності».

«Спасибі за свято для душі, яке Ви нам подарували»,  «Досконалість полотен магічно полонить, візуально мотивує до споглядання краси в реальному світі», «Закохалася у живі, енергійні, вражаючі картини, у щире людське спілкування засобами мистецтва» – зазначили вражені  слухачі.

Висловлюємо подяку за надання творчого доробку Інні Москаленко та бажаємо творчого злету.