Новини

ВИПУСК ШВАЧЕК

У ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся четвертий випуск слухачів за професією 7436 «Швачка» 1-2 розряду. У процесі професійного навчання здобувачі освіти навчилися виконувати операції з обслуговування універсальних та спеціальних швейних машин, автоматизовано обробляти окремі деталі, вузли та виготовляти вироби з різних матеріалів, а отримані знання та навички закріпили під час виробничої практики.

Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація, на якій були присутні з боку роботодавців – старший майстер Новокаховської філії швейної фабрики «ВІД» Лариса Семенова, ФОП Людмила Олондар та ФОП Тетяна Дегтярьова.

Майбутні професіонали на гідному рівні захистили свої екзаменаційні роботи і представили зразки  швейних вузлів, деталей, виробів. Голова ДКК Лариса Семенова  та інші новокаховські роботодавці високо оцінила рівень підготовки слухачів та декільком з них запропонувала продовжити працювати на успішних підприємствах.

Втілити свої мрії в життя допомагають в Херсонському центрі ПТО ДЗС кваліфіковані викладачі, майстер виробничого навчання, потужна матеріальна база. Колишні безробітні, які перебували на обліку в службі зайнятості, не тільки отримали робітничу професію, а й здійснили свої мрії та бажання, які дають гідно оплачувану та стабільну роботу.