Новини

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Херсонщина – важливий регіон по вирощуванню якісного продовольчого зерна озимої пшениці, кукурудзи, рису, соняшнику, помідорів, кавунів. Регіон має значні площі зрошуваних земель. Херсонщина надзвичайно щедра овочами і фруктами, баштаном і виноградом. Місцеві велетні кавуни за своїми смаковими і лікувальними якостями відомі мало не на весь світ.

В агропромисловому секторі задіяно значну кількість працівників, галузь  залишається однією із найбільш травмонебезпечних, тому питанням з охорони праці приділяється велика увага. Роботодавці галузі намагаються створити здорові та безпечні умови праці для робітників. Оскільки якість виконання роботи залежить від навиків та вмінь самих працівників, то роботодавець має забезпечити для них проходження навчань, інструктажів та перевірки знань з питань охорони праці.

В останній тиждень липня в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» проходять навчання групи слухачів за направленнями  Іванівської та Білозерської районних філій Херсонського обласного центру зайнятості. Слухачі підвищують свою кваліфікацію за напрямом підготовки «Актуальні питання з охорони праці».