Новини

ВАЖЛИВО БУТИ ПОТРІБНИМ!

    

В останні роки в Херсонській області активно розвивається туристична галузь. Сфера послуг стала візитною карткою області, особливо це стосується рекреаційної зони.

У період курортного сезону левову частку потреби у працівниках складають вакансії закладів ресторанного господарства, професіоналів у галузі ресторанної справи, а саме – офіціантів.

Професія «Офіціант» вимагає від працівника особливих, але суто людських рис – емоційну врівноваженість, особливу  чутливість, вміння встановлювати і підтримувати контакти з людьми, розумітися на їх індивідуальних потребах та особливостях. Найперше – це максимум уваги відвідувачам.

Усім цим навичкам протягом 3,5 місяців навчалися в ДНЗ «Херсонський Центр ПТО ДСЗ»  слухачі за професією 5123 «Офіціант»,  для якої  1 серпня 2019 року відбувся черговий випуск.

Дуже насиченими для слухачів видалися  місяці навчання. За цей час вони опановували багато предметів: «Організація обслуговування в ресторанах»,«Товарознавство продовольчих товарів», «Професійна етика та психологія», «Технологічне обладнання», «Техніка обчислень, облік і звітність», «Кулінарна характеристика страв», «Іноземна мова за професійним спрямуванням» «Санітарія та гігієна» та інші. Слухачі пройшли виробничу практику в закладах ресторанного бізнесу м. Генічеськ та м. Нова Каховка.

Випускники групи, після завершення державної кваліфікаційної атестації, ділилися своїми позитивними враженнями від процесу навчання, матеріальної бази Центру та професійної майстерності викладачів і майстра виробничого навчання, якому вони щиро дякують за відкриті таємниці професійної майстерності.

Після закінчення навчання всі слухачі отримали запрошення на працевлаштування від підприємств, на яких проходили виробничу практику.

 

Приємно і дуже важливо відчувати себе потрібним!

Якщо бажаєте отримати нові знання, оволодіти професіями затребуваними на ринку праці – запрошуємо на навчання до

ДНЗ «Херсонський  центр професійно-технічної освіти

державної служби зайнятості»

за адресою: 74900, м. Нова Каховка, пр. Перемоги, 7А,

тел./факс : (05549) 7-70-65, khecpto.priemn@kheocz.gov.ua