Новини

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідно до наказу МОН України «Про ліцензування освітньої діяльності» від 05.09.2019р. №956-л (додаток 2 п.2.7; 2.8), ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» отримав ліцензії на провадження освітньої діяльності за професіями 5122 Кухар» та 5142 «Покоївка».

Ку́хар — це людина, яка професійно готує їжу для інших людей, як правило, в закладах громадського харчування.

Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу, знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти готові страви. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Покоївка – здійснює генеральне прибирання номерів і приміщень згідно з прийнятою технологією та періодичністю. Приймає замовлення від мешканців на побутові послуги та забезпечує їх своєчасне виконання. У разі виявлення зіпсованого мешканцями майна та обладнання готелю, інформує про це чергового на поверсі. Стежить за своєю зовнішністю. Додержується правил безпечного виконання робіт із застосуванням електроприладів.

Досвідчені педагогічні працівники Центру на високому рівні допоможуть оволодіти всіма необхідними навиками та знаннями для того, щоб випускники навчального закладу почували себе гідно та впевнено на сучасному ринку праці.

Фахівцями на народжуються, ними допомагають стати у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ».

ДНЗ «Херсонський центр

професійно – технічної освіти

державної служби зайнятості»

запрошує на навчання всіх бажаючих!