Новини

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Традиційно День працівників освіти відзначається в першу неділю жовтня.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають, виховують, викладають майбутню професію та спеціальність здобувачам освіти від дошкільнят до дорослого населення.

Напередодні цього дня вшановували заслуги працівників сфери освіти і у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

З привітальним словом виступила директорка Херсонського центру ПТО ДСЗ Світлана Ткачук, у якому підкреслила особистий внесок кожного педагогічного працівника Центру у процес якісної освіти дорослого населення та подякувала за вагомий внесок у розвиток навчального закладу.

Нагородити подяками директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова директорку Центру Світлану Ткачук, головного бухгалтера Олену Болотню, методиста Ірину Терновську завітала начальниця відділу організації професійного навчання Марія Шевчук. Вона відзначила кропітку щоденну працю колективу Херсонського центру ПТО ДСЗ задля забезпечення доступності дорослого населення Херсонщини до якісного професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

По завершенню урочистої програми колектив Центру відвідав екскурсію на «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького».