Новини

СВІТ ПРОФЕСІЙ

Для ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ»  тиждень з 4 по 8 листопада видався насиченим. У Центрі пройшов тиждень методичної комісії викладачів та майстрів в/н сільськогосподарських дисциплін. Члени комісії приймали активну участь у проведенні заходу, який проходив під гаслом «Людина для професії чи професія для людини».

Протягом тижня відбулись презентації професій сільськогосподарського напрямку 8331 «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  6111 «Овочівник» та  6111 «Плодоовочівник», проведено анкетування слухачів навчального закладу за напрямом «Мій вибір професії». У рамках заходу пройшла зустріч із безробітними громадянами Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості щодо профорієнтації за темою «Ринок сучасних сільськогосподарських професій».

Педагогічні працівники методичної комісії оформили виставку методичних напрацювань та провели засідання круглого столу щодо питань підвищення якості знань слухачів на уроках виробничого навчання.

Однією з яскравих сторінок тижня став конкурс «Кращий за професією» для слухачів групи «Тракторист-машиніст с/г виробництва» – тестування за правилами дорожнього руху та безпеки керування транспортним засобом, визначено переможця та нагороджено його грамотою.

В останній день тижня було проведено екскурс у професії сільськогосподарського напряму для школярів міста та проведено засідання методичної комісії, на якому відбулось закриття тижня та підведення підсумків проведення заходу.

Тиждень методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських дисциплін  пройшов цікаво й змістовно та став тижнем поглиблення знань, які дадуть можливість у майбутньому всім учасникам заходу стати справжніми професіоналами своєї справи.

Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня!

Пам’ятайте, за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі.