Новини

ВІЗАВІ З ПОТЕНЦІЙНИМИ СЛУХАЧАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДСЗ

       З метою інформування безробітного населення про можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості фахівцями ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проведено низку масових заходів з професійної орієнтації безробітних Херсонської та Миколаївської областей.

       15 листопада в рамках розвинення кращих партнерських відносин та надання більш широкої інформації відбулася зустріч з потенційними здобувачами освіти у Березнегуватській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Заступниця директорки з навчальної роботи Жаннета Мичло разом із майстринею виробничого навчання Людмилою Собко представили увазі присутніх відео презентацію навчального закладу, розповіли про можливість отримання якісної професійно-технічної освіти за одинадцятьма професіями, форми навчання та порядок формування груп. Жаннета Мичло зробила акцент на тому, що завдяки співпраці зі службою зайнятості для зареєстрованих безробітних навчання безкоштовне, також можливе – за кошти юридичних та фізичних осіб, під конкретне замовлення роботодавця. Також заступниця директорки наголосила на тому, що у Центрі здобуття освіти відбувається на сучасній  матеріально-технічній базі, яка відповідає новітнім державним стандартам.

        Майстриня виробничого навчання Людмила Собко презентувала професії «Плодоовочівник» та «Овочівник», а також підкреслила, які необхідні знання, уміння та навички слухачі можуть отримати під час навчання у Центрі. Якщо не має можливості приїхати на навчання – можна вчитися за дистанційною формою, або за дуальною системою, яка набуває популярності в сучасному світі.

       19 листопада у Херсонському міському центрі зайнятості організовано та проведено семінар для безробітних із демонстрацією майстер-класів.  Акцент зроблено на тому, що на сьогоднішній день Центр безкоштовно готує фахівців за професіями: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, бармен, офіціант, овочівник, плодоовочівник, швачка, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар та покоївка.

       Заступниця директорки з навчальної роботи Жаннета Мичло розповіла про навчальний заклад, створені умови навчання, потужну матеріально-технічну базу та переваги отримання освіти в ньому. До уваги учасників семінару була представлена відео презентація навчальних кабінетів, майстерень та лабораторій для підготовки висококласних фахівців.

       Майстриня виробничого навчання Юлія Беркутенко більш детально ознайомила присутніх із професіями «Бармен» та «Офіціант»,  продемонстрував майстер-клас з приготування коктейлів. Молодь із цікавістю слухала про особливості роботи бармена, оцінювала продемонстрований інвентар та дізнавалася про технологію приготування трьох відомих коктейлів.

       20 листопада в Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та 22 листопада  в Генічеській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулися заходи  з  орієнтацією на професійне навчання у Херсонському Центрі ПТО ДСЗ.  Треба зазначити, що відвідали заходи як особи , що перебувають на обліку в службі зайнятості, так і всі охочі. Презентуючи Центр, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Мальський  звернув увагу на його переваги – стислі терміни навчання, сучасну матеріально-технічну базу, врахування вимог роботодавців та актуальність професій. Також всіх присутніх детально було ознайомлено з умовами та особливостями навчання за професіями «Бармен» та «Офіціант».
Крім того, майстриня виробничого навчання Юлія Беркутенко провела цікаві майстер-класи за професією «Бармен», під час яких учасники заходів мали можливість ознайомитись з особливостями роботи бармена та технологією приготування та класифікацією коктейлів. Бажаючі спробували себе у якості барменів та приготували напої.
Всі заплановані зустрічі пройшли у позитивній атмосфері, під час спілкування всі учасники отримали  вичерпні відповіді на  свої питання й кожен з присутніх зробив для себе висновки щодо перспектив навчання у  Херсонському центрі ПТО ДСЗ.