Новини

РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ АКТИВНОСТІ

З 18 по 22  листопада 2019 року  у  ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» проходив Тиждень методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання сфери обслуговування.

Метою проведення тижня є розвиток творчої активності слухачів, самостійності, пошуку нових нестандартних рішень при оволодінні професійними навиками, зацікавленості у використанні новітніх технологій у своїй майбутній професії.

Протягом тижня було проведено дуже багато відкритих заходів. Це – презентація професії сфери обслуговування «Бармен» для незайнятого населення міста Нової Каховки, це – екскурсія слухачів до торгового дому «Маяк» для зустрічі з потенційним роботодавцем, це – екскурсія слухачів до музею міста напередодні свята «Дня Гідності та свободи», це – екскурсія по місту «Кам’яні вишиванки», це – проведення інтелектуальної командної гри «Брейн ринг» зі слухачами груп професійного навчання «Касир торговельного залу» та «Продавець непродовольчих товарів», це – тренінг на кмітливість для слухачів «Світ кросворду», це – виставка методичних напрацювань членів комісії та випускних робіт слухачів минулих випусків.

У рамках тижня було проведено відкрите заняття за темою «Прийняття товарів за кількістю та якістю» (майстер в/н Дернова Л.П.), проведено майстер – клас «Секрети чайного майстра» (майстер в/н Беркутенко Ю.Ю.).

Головою методичної комісії Климак Т.Ю. було проведено для слухачів відкритий захід «Подорож у світ грошей», де слухачі мали змогу по новому пізнати обрану професію, дізнатися багато цікавого, поєднати теоретичні і практичні знання, позмагатися у вправності та кмітливості.

Слухачі ще більше здружилися і згуртувалися, особливо під час проведення конкурсів.

У останній день тижня відбувся екскурс у світ професій сфери обслуговування для школярів міста, по закінченню якого відбулось засідання методичної комісії щодо підведення підсумків роботи впродовж тижня.

Проведення предметних тижнів сьогодні є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі. Маємо надію, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!