Новини

ПЕРШИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE»

 28 листопада 2019 року ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» долучився до участі в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Місія проведення цього найпрестижнішого заходу — це професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань. Цей конкурс — це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років.

Місцем проведення регіонального етапу «WorldSkills Ukraine» з компетенції  «Технологія моди»  було обрано  ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Саме там для учасників змагань були підготовлені спеціальні робочі місця та перелік завдань. Конкурсантки отримали чудовий шанс показати свої професійні здібності та навички майбутнім роботодавцям.

Оцінювало конкурсантів  журі, до складу якого входили експерти та провідні фахівці у своїй галузі  від роботодавців Херсонщини.

Отже, перший регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців   успішно завершився!

ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» пишається тим, що саме в його стінах  відбувся захід міжнародного формату, який захоплює і надихає слухачів  Центру та майстрів виробничого навчання.

Фінал конкурсу відбудеться у квітні-травні 2020 року, учасників за всіма компетенціями об’єднають на одній платформі, де вони змагатимуться з переможцями з інших регіонів.