Новини

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗІ СЛУХАЧАМИ

05 грудня 2019 року в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за участі представниць Головного управління Державної служби України з питань праці у Херсонській області Наталії Іванової та Людмили Яремчук відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід для слухачів групи КТЗ.3-1 за професією «Касир торговельного залу» напередодні виробничої практики.

Під час заходу фахівці акцентували увагу присутніх на  питаннях дотримання законодавства про працю, зайнятість та інші нормативно-правові акти Управління з питань праці. Окремо поінформували слухачів про ризики травмування на робочому місці та загальні підстави й умови матеріальної відповідальності працівників за шкоду, заподіяну підприємству.

На останок головні інспектори закликали слухачів проявити відповідальне ставлення до законів нашої держави, на необхідність належного оформлення трудових відносин із роботодавцем та їх відповідальності за використання праці неоформлених працівників.

Фахівцями Головного Управління було надано всім присутнім методично-консультативну допомогу та роз’яснено обов’язкові для виконання  вимоги з питань праці.