Новини

ЗАХОДИ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ПРОТИПОЖЕЖНОГО СТАНУ

Пожежна безпека сьогодні в Україні стала загальнонаціональною проблемою: спостерігається динамічне зростання кількості пожеж унаслідок яких гинуть і травмуються люди а також завдаються значні матеріальні збитки.

26 грудня 2019 року у ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» за участі представника пожежної служби ПП «Охоронні системи» у Новій Каховці, Олександра Соловйова відбувся інформаційно-роз’яснувальний захід з працівниками та слухачами Центру.

Роз’яснювальна робота проводилась на двох рівнях.

Під час теоретичного блоку навчання було розглянуто загальні правила пожежної безпеки, класи пожеж, види вогнегасників та методи їх використання, та обговорено схеми евакуації. Не забули й про важливість надання першої медичної допомоги при переломах, струсах, запамороченнях, опіках.

У другій частині практичного блоку навчання було проведено тренування з евакуації співробітників та слухачів Центру із залученням  місцевої пожежної служби.

Зазначимо, що організація та проведення подібних масових заходів дозволяють підвищити ефективність навчання з питань пожежної безпеки та знизити ймовірні  ризики виникнення та поширення пожеж.