Новини

ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДУАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Як підготувати фахівця нової формації – ось основний запит, на який реагує система професійного навчання у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Саме тому, прагнучі забезпечити економіку затребуваними кадрами, а громадян – високооплачуваною роботою, Херсонський ЦПТО ДСЗ разом із соціальними партнерами – роботодавцями впроваджують елементи дуальної форми навчання у професійну підготовку безробітного населення регіону.

За цією гнучкою та передовою формою професійного навчання слухачі за професією «Швачка» розпочали виробниче навчання та виробничу практику  на сучасному виробництві Новокаховського структурного підрозділу  цеху №8 ТОВ «Швейна фабрика «ВІД».

Навчальний процес з елементами дуальної освіти організований таким чином, що у навчальному закладі слухачі отримали базові теоретичні знання, а засвоєння та вдосконалення практичних навичок відбувається на підприємстві, з яким укладена угода про співпрацю, де проходить вивчення технологічних процесів на новітньому обладнанні.

Такий підхід до навчання є високоефективним і взаємовигідним як для навчального закладу, так і для підприємства. Для роботодавців це можливість підготовки робочих кадрів для свого виробництва, з економією часу та коштів на пошук та підбір робітників.

Елементи дуальної освіти допомагають покращити професійний рівень майбутніх робітників та роблять їх більш професійно-мобільними.