Новини

ВІДПРАЦЮВАННЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК З ПРОФЕСІЇ «ОФІЦІАНТ»

5 лютого 2020 року у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» слухачі групи ОФ.3-4 за професією «Офіціант» відпрацьовували практичні навички за темами «Меню і прейскуранти» та «Столовий посуд, прибори, білизна». Слід зазначити, що майбутні фахівці сфери громадського харчування проходять професійне навчання за направленням Голопристанського міськрайонного центру зайнятості  на замовлення роботодавця – засновника ПП «Зелені Хутори Таврії» Олександра Долинка. Під час практичних занять слухачі вивчали меню і прейскуранти, асортимент столового посуду, приборів, білизни, привила їх зберігання і видачі, робили вправи по складанню меню і прейскурантів.

Навчаючись в Херсонському центрі ПТО ДСЗ, слухачі з професії «Офіціант» набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності. Адже  попит на фахівців з професії офіціант на ринку праці є дуже високим.

Офіціанти працюють в ресторанах, кафе та барах, обслуговують різноманітні урочистості за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів. Обслуговують весілля, товариські зустрічі, вечори відпочинку, ювілеї тощо в закладах ресторанного господарства, на підприємстві замовника та вдома.