Новини

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БАРМЕНА: ТАЄМНИЦІ ПРОФЕСІЇ

6 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день бармена. Це професія, одного разу познайомившись з якою, може стати не тільки роботою, але й способом життя.

Існує думка, що ця трудова діяльність досить проста і не вимагає ніяких спеціальних знань. З цим твердженням можна не погодитися, тому що професіонал у цій справі повинен володіти не тільки вмінням приготувати різноманітні напої та коктейлі, але і добре знати призначення кожного найменування посуду. На бармена покладається обов’язок гарно й гармонійно оформити виготовлений напій, володіти навичками сервіровки, контролювати запаси продуктів, готувати звітні документи.

Прийнято вважати, що робота бармена пов’язана тільки з алкогольною продукцією, але це не так. Він також повинен вміти смачно приготувати гарячий шоколад, каву і чай. Тільки бармен знає всі секрети того чи іншого складу напою.

Бути барменом означає також вміти спілкуватися з різними людьми. Це ціла галузь знань. Щоб стати гарним фахівцем у барній справі, потрібно постійно підвищувати кваліфікацію.

У цей день у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» для слухачів пройшли тематичні вікторини і майстер-класи. Майстриня виробничого навчання Юлія Беркутенко здивувала всіх присутніх оригінальною технікою виконання коктейлів, зарядила масою позитивних емоцій та позитивом.

Якщо ви вирішили, що бармен – це ваша професія, і бажаєте побудувати кар’єру та досягти висот в цьому напрямку, запрошуємо на професійне навчання до ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Чекаємо на вас: м. Нова Каховка, пр. Перемоги, 7-А; тел.: (05549) 7-70-65, 7-70-57.