Новини

ВІДКРИТИЙ УРОК

11 лютого,  у рамках проходження атестації, у групі професійного навчання «Продавець непродовольчих товарів», що навчається у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» з 10 жовтня 2019 року,  відбувся відкритий урок за предметом «Товарознавство непродовольчих товарів»  на тему «Покрівельні матеріали», який був спрямований на формування у слухачів ключових та предметних компетентностей, на розвиток групової самореалізації та професійної інтуїції. Для досягнення мети уроку викладач Дернова Л.П. застосовувала сучасні методи та прийоми навчання, використовувала мультимедійні засоби та передові технології навчання.

Слід зазначити, що активність слухачів протягом уроку була високою. Слухачі виявляли зацікавленість матеріалом уроку, творчо та креативно підходили до створення командних презентацій, ефективно працювали під час групової роботи, брали участь у обговоренні переглянутих відео-матеріалів «Сучасне виготовлення матеріалів для покрівель» та «Виготовлення металочерепиці».

Відкриті уроки, як форма методичної роботи, допомагають спільно визначити та на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми й педагогічні засоби доцільно використати при вивченні нового навчального матеріалу, як краще та ефективніше використати на уроках технічні засоби навчання та як при мінімальних затратах навчального часу досягти ефективного засвоєння слухачами нового навчального матеріалу.