Новини

ВИПУСК КАСИРІВ ТОРГОВЕЛЬНОГО ЗАЛУ

Сьогодні відбувся випуск групи слухачів КТЗ.3-1 за професією 4211 «Касир торговельного залу». Окрім опанування загальнопрофесійних знань та умінь, специфічних професійних питань з охорони праці, майбутні касири  набули  необхідні професійні знання та уміння для виконання трудових функцій, для швидкого адаптування до змін у професійній діяльності, що є складовими відповідної професійної кваліфікації.

Про це яскраво свідчать результати проведення державної кваліфікаційної атестації під головуванням менеджера з персоналу торгівельної мережі ТОВ «Авіон» Марії Гуленко. «Касир – це працівник, який має працювати не тільки з грошима, пластиковими картками, електронними грошима, а й вміти спілкуватися з людьми. І окрім відмінного знання касового апарата, потрібні терпіння, стриманість», – зазначила фахівець.

Переконані, що виявлені під час навчання у Херсонському центрі ПТО ДСЗ та виробничої практики на торговельних підприємствах Херсонщини набуті компетенції допоможуть майбутнім касирам досягати успіху в особистісному і професійному житті, набувати соціальної самостійності та забезпечують ефективну професійну й міжособистісну взаємодію.