Новини

ВДАЛИЙ СТАРТ

У ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбувся захист бізнес-планів слухачів курсів «Основи підприємницької діяльності». Дванадцять потенційних підприємців проходили навчання за направленнями Херсонського міського центру зайнятості, Новокаховської міської філії ХОЦЗ, Каховського, Голопристанського міськрайоннх центрів зайнятості, Білозерської, Новотроїцької, Великолепетиської районних філій Херсонського обласного центру зайнятості.

В навчальній програмі використовувалися тренінгові технології «Розпочни свій бізнес» за методологією Міжнародної організації праці та методичні рекомендації щодо складання бізнес-плану за професійною програмою підвищення кваліфікації «Експрес-курс бізнес-планування підприємця-початківця» Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості.

За оцінками реакції за підсумками тренінгу слухачі вважають, що курс дозволяє розглянути всі важливі етапи для відкриття бізнесу, використати досвід всіх учасників в організації власної справи, високо оцінити допомогу викладачів Центру в роботі з бізнес-планами, відмітили оптимальну тривалість тренінгу і відмітили професійну роботу адміністрації та матеріально-технічне оснащення Центру під час курсу.

Серед бізнес-ідей відкриття власної справи: організація підприємницької діяльності у сфері виробництва власної сільськогосподарської продукції (козина молочна ферма); роздрібна торгівля побутовими електротоварами (системами «Розумний дім»),  фотопослуги (фотосалон «Ретро»), стоматологічний кабінет, шиномонтаж та вендінгові послуги.

Майбутні підприємці отримали у Центрі необхідні знання та навички, що сприятимуть розвитку бізнес-ідей та інноваційних проєктів. Залишається побажати випускникам соціальної взаємодії з іншими, грамотного розподілу ресурсів, постійної мотивації для реалізації плану дій та розширення бізнесу для створення нових робочих місць.