Новини

РОБОЧИЙ ВІЗИТ

25 лютого 2020 року ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з робочим візитом відвідали заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш та начальниця відділу організації професійного навчання Марія Шевчук.

У ході зустрічі  гості відвідали заняття  в першій групі за професією 5122 «Кухар». Це було лабораторно-практична робота з теми «Прості форми нарізання овочів» з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства». На занятті була проведена контрольна зачистка картоплі з підрахуванням відходів при первинній обробці. Відпрацьовувалися методи і прийоми нарізки картоплі, моркви, буряка, цибулі, капусти  кружальцями, кубиками, соломкою, шашками та ін.

Для закріплення знань після виконання практичних робіт слухачі заповнювали таблицю «Прості форми нарізки» та «Звіт про роботу»,  в якому описували дефекти та помилки, допущенні при нарізанні овочів. Також слухачі проявили творчий підхід до нарізання складних форм нарізки овочів. Деякі з них виконали нарізку лілій з цибулі та троянд з картоплі.

Слухачі на практиці продемонстрували рівень засвоєння теоретично вивченого матеріалу.