Новини

ЯК У ХЕРСОНСЬКОМУ ЦЕНТР ПТО ДСЗ МАСЛЯНУ ВІДЗНАЧАЛИ

У ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» серед традиційних святкових заходів особливо запам’ятається святкування Масляної 2020 за ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості з метою згуртування колективів. Саме 26 лютого в «Середу-ласунку» відбулося частування колег різноманітними смаколиками, зробленими власноруч.

Головними  традиційно були рум’яні млинці. Саме вони своєю круглою формою за часів язичництва асоціювалися у людей з сонцем. Різноманітні рецепти млинців – таємниця кожної господині і передаються через покоління. У кожної газдині є свої фірмові інгредієнти, але в основному, млинці пеклися на основі пшеничного, вівсяного або кукурудзяного борошна. У тісто додавали різні продукти: вершки, масло, яблука, гарбуз або картоплю.

Вітаючи учасників свята, директорка Херсонського центру ПТО ДСЗ Світлана Ткачук підкреслила, що такі заходи сприяють консолідації всіх членів колективу, дозволяють краще розуміти один одного.

На святі було багато різноманітних смачних страв, представлених всіма підрозділами Центру, тож у відвідувачів очі розбігалися.  Українські вареники, млинці за старовинними рецептами… Усе хотілося скуштувати за одним дружнім столом!

Веселе й щедре свято ще раз продемонструвало, що колектив ЦПТО – дружній, творчий, креативний та працьовитий.

 

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂
You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂