Новини

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ ГРАНТІВ ДЛЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

В рамках діяльності Місцевого партнерства зайнятості в м. Херсон ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в якості одного із партнерів (стейкхолдерів) бере участь у підготовці та проведенні Конкурсу на здобуття грантів для започаткування власної справи. Так, із слухачами за професіями «Кухар» та «Бармен» бінзнес тренером МОП Ольгою Рашевською проведена співбесіда, в результаті якої виявлено троє потенційних підприємців: Денісов Мстислав, Єрещенко Катерина, за направленнями Херсонського міського центру зайнятості та Семенюк Олександр Романович, за направленням Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Для участі у конкурсі бізнес-планів потенційні підприємці пройдуть навчання за програмою Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес».
По закінченню тренінгів подані на конкурс бізнес-плани повинні демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць.

Кошти гранту для започаткування власної справи можуть бути використані на купівлю нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг) у туристичній галузі економіки, де потенційними видами діяльності наших конкурсантів є роздрібна торгівля та організація харчування.
Тож побажаємо нашим учасникам перемоги у Конкурсі для подальшого відкриття власної справи!