Новини

СВЯТО ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

День вишиванки – народне свято, покликане сприяти єдності та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Воно є самобутнім і самодостатнім, не прив’язаним до жодного державного чи релігійного свята.

Цього року, оглядаючись на події в Україні та всьому світі, масові заходи проводитися  не будуть, тому колектив ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» долучився до флешмобу в мережі Facebook, виклавши фото у вишиванках з хештегом    #деньвишиванкиденьродоводу. Таким чином наголос ставиться на тому, що вишита сорочка є не тільки частиною гардеробу кожного українця, але й символом та оберегом, який передається з покоління в покоління як безцінний скарб. Вишиванка – це символ, який єднає українців і презентує Україну у світі, це генетичний код та дрес-код нації.

Треба відмітити, що напередодні свята співробітники ознайомилися з інструкцією «Як святкувати всесвітній день вишиванки 21 травня 2020 року». В цей особливий день всі налаштовані  на гарний настрій, позитивні емоції, натхнення та добрі думки.