Новини

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

10 червня 2020 року у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості організовано дистанційне навчання групи безробітних за актуальним напрямом «Організація здорового способу життя для продуктивності праці».

Спеціально розроблена навчальна програма призначена допомогти  подолати щоденні виклики та пристосуватися до життя у мінливому світі, досягти стандартів якості життя, адекватно сприймати себе і оточуючих, будувати позитивні міжособистісні стосунки, розв’язувати проблеми і керувати стресами.

За направленнями Генічеської, Великолепетиської, Горностаївської районних філій Херсонського обласного центру зайнятості, Голопристанського міськрайонного центру зайнятості тринадцять слухачів вивчатимуть питання щодо психічного, фізичного навантажень та загартування; раціонального харчування; відмови від шкідливих звичок; раціонального режиму праці і відпочинку; стресових ситуацій на робочому місці та прийоми виходу з них; антропогенних змін; охорони праці.

Формування цих необхідних компетенцій дадуть змогу сприяти поверненню даної категорії громадян до продуктивної зайнятості.