Новини

ЗНАНЬ ЗАНАДТО БАГАТО НЕ БУВАЄ

У рамках проведення Тижня освіти дорослих у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» традиційно проходять заходи з метою привернути увагу учасників освітнього процесу, що вчитися ніколи не пізно, навпаки, робити це потрібно впродовж усього життя.

17 вересня 2020 року зі слухачами груп за професіями 5220 «Продавець непродовольчих товарів» і 4211 «Касир торговельного залу»   проведено online-семінар «Детінізація зайнятості населення та легалізація заробітної праці». Спікер – Головний інспектор Управління Державної праці у Херсонській області Іванова Н.С.

Наталія Сергіївна акцентувала увагу здобувачів освіти на тому, що соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому залежить, перш за все, від свідомої громадянської позиції самих працюючих. Тому переконливо радила майбутнім фахівцям зважити всі переваги офіційного працевлаштування, адже укладання письмової форми трудового договору захищає найманого працівника відповідно чинного законодавства у разі порушення його прав. Також детально зупинилася на роз’ясненнях щодо захисту найманими працівниками своїх прав.

Практика показує, що знань ніколи не буває занадто багато. Навпаки, їх, як правило, недостатньо. Завдяки пізнавальним процесам відбувається особисте вдосконалення освіти і культури дорослих людей. Ці процеси є невід’ємною частиною пошуку відповідей на нові виклики, які ставить перед нами життя.

Тож Тиждень освіти дорослих є чудовою нагодою присвятити час своєму професійному та особистісному саморозвитку, адже досконалість не знає меж!