Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1".

Навчальна база

Створено: Четвер, 07 липня 2016

Матеріально-технічна база Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яка створена за ліцензованими професіями є найсучаснішою та відповідає вимогам державних стандартів професійно-технічної освіти.

Центр розташований на 8 та 9 поверхах адміністративної будівлі. Загальна площа закладу – 708.1,6 кв.м. (у 2016р. збільшена на 160,0 кв.м.).

У навчально-лабораторному корпусі Центру обладнано 13 навчальних кабінетів та лабораторій, які відповідають вимогам навчальних планів та про-грам.

Усі кабінети та лабораторії мають змістовне методичне забезпечення, оснащені наочними посібниками, нормативно-довідковими та інструктивними матеріалами для проведення лабораторних та практичних занять. Проводиться робота щодо атестації робочих місць та паспортизація кабінетів і лабораторій.

Стан навчальних приміщень Центру відповідає санітарно-гігієнічним нормам, про що свідчать результати перевірки представниками Новокаховської СЕС.

Центр має сучасне комп’ютерне забезпечення.

Про це свідчить наявність засобів новітніх інформаційних технологій: програмно-апаратних засобів й пристроїв, що функціонують на базі мікропроцесорної, обчислювальної техніки, засобів і систем інформаційного обміну, що забезпечують операції по збиранню, обробці, передачі інформації – ЕОМ; комплектів термінального устаткування для ЕОМ всіх класів, локальної обчислювальної мережі, пристроїв вводу-виводу інформації, засобів введення й маніпулювання текстовою і графічною інформацією, сучасних засобів зв’язку, програмних комплексів (мови програмування, трансляторів, операційних систем, пакетів прикладних програм), технічних засобів, інформаційного оформлення.

Центр має два комп’ютерних класа, оснащених сучасними комп’ютерами.

Загальна кількість комп'ютерів у Центрі - 46.

Функціонує локальна комп’ютерна мережа Центру , яка підключена до мережі Internet, Центр має електронну пошту , веб-сайт Херсонського центру ПТО ДСЗ (http://khecpto.org.ua), та сторінку в соціальних мережах (https://www.facebook.com/khecpto/)

Встановлено ліцензійне програмне забезпечення відповідно до чинного законодавства.

В навчальному процесі використовується програмне забезпечення: Windows 8.1 Pro 64-bit, Microsoft Office Professional I Plus – 2016, «Супер-маркет».

Для ефективного впровадження інформаційних та комунікативних технологій у Центрі планується розроблення програми інформатизації, у якій виділяються напрямки впровадження інформаційних технологій у процес навчання та управління навчальним закладом.

З метою впровадження в практику навчальних закладів України сучасних інформаційно-комунікативних технологій викладачі Центру апробують електронні засоби навчального призначення, а саме електронні підручники. Можливість апробації забезпечується необхідною матеріальною базою та рівнем компетенції викладачів. Сьогодні в Центрі створюється система оптимального її функціювання через узгодження зусиль усіх учасників педагогічного процесу.

Бібліотечний фонд Центру налічує 787 примірників підручників. Відсоток забезпечення дисциплін професійно-теоретичної підготовки підручниками та навчальними посібниками від загальної потреби становить 100%.

Бібліотека Центру передплачує 6 найменувань періодичних видань. З метою своєчасного інформування викладачів про нові надходження літератури, в методичному кабінеті оформлено книжкову полицю «Джерело педагогічної майстерності». Виставку постійно поповнюють нові надходження методичних газет та журналів.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Навчальна база.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free