Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Осінні випуски

06.09

1 вересня 2017 року в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбувся випуск слухачів групи за напрямом навчання «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності», які були направлені на навчання Первомайським РЦЗ Миколаївської області. Безробітні громадяни мали змогу розглянути сучасні нормативно-правові документи з охорони праці; ознайомитися з правилами безпеки при здійсненні трудової діяльності.

5 вересня 2017 року закінчили навчання дві групи безробітних громадян за напрямами навчання «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства» та «Актуальні питання з охорони праці», які були направлені на навчання Верхньорогачицьким РЦЗ Херсонської області та Інгульським РЦЗ Миколаївської області.

Після закінчення навчання слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації та змогу працевлаштуватися на підприємствах міста, а саме:

- Миколаївська міська дитяча лікарні №2;

- Філія Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк»;

- ТОВ «Мастерінвест»;

- Філія МРУ ПАТ КБ «Приватбанк»;

- Фермерське господарство «Любаша»;

- Фермерське господарство «Вікторія-1»;

- Фермерське господарство «Фенікс»;

- Фермерське господарство «Черемшина-1».

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Осінні випуски.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free