Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Змінити на краще своє майбутнє

07.09

7 вересня 2017 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск групи професійно – технічного навчання 5220 «Продавець продовольчих товарів» 3-го розряду, які проходили навчання в Центрі протягом майже п’яти місяців. За цей період безробітні громадяни, що були направлені на навчання базовими центрами зайнятості, опанували теоретичний курс та набули практичних навиків продавця продовольчих товарів. Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація та запропоновані відео-резюме слухачів, які оцінювали члени комісії під головою Столітньої Вікторії Вікторівни, директора магазину «Ласунчик».

На державній кваліфікаційній атестації був присутній Єрашов Євгеній Олександрович - директор Херсонського обласного центру зайнятості, який з цікавістю і задоволенням слухав відповіді слухачів, бо співпраця обласного центру зайнятості та ЦПТО націлена на забезпечення конкурентоспроможності безробітних з урахуванням ситуації на ринку праці та побажань роботодавців. Євгеній Олександрович щиро привітав випускників із закінченням навчання та вручив свідоцтва державного зразку про присвоєння робітничої професії. Директор Центру Світлана Ткачук також поздоровила випускників і вручила грамоти за сумлінне навчання та активну життєву позицію. Після завершення офіційної частини вручення свідоцтв та грамот, випускники запросили Євгенія Олександровича Єрашова та адміністрацію Центру сфотографуватися на згадку. (До речі, всі учасники фотосесії отримали фото у подарунок).

 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Змінити на краще своє майбутнє.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free