Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Сучасні форми та методи підготовки фахівців

DSC 2875

 

ДНЗ «Херсонський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» взяв участь у проекті за навчальною програмою «Початок та розвиток власної справи». Метою даного проекту є підвищення обізнаності молоді стосовно основ ведення підприємницької діяльності та покращення інформаційного середовища для підприємців Таврійського регіону.

8 та 12 вересня 2017 року відбулася серія зустрічей між представником Центру – провідним юрисконсультом Михайлом Шатило та молоддю ВНЗ «Каховський аграрний агротехнічний коледж» і КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського», який ознайомив учасників із юридичними аспектами підприємницької діяльності в Україні.   В рамках проекту відбулася презентація досвіду навчання та організації власної справи випускників попередніх груп тренінгів, які пройшли навчання в Центрі за програмою «Основи підприємницької діяльності».

DSC 2896

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Сучасні форми та методи підготовки фахівців.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free