Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Охорона праці – запорука успіху сучасного підприємства

Екзамен

У ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» значна увага приділяється підвищенню кваліфікації безробітних громадян щодо охорони праці, з метою задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих робітниках, підвищення конкурентоспроможності безробітних шляхом професійного навчання та сприяння їх працевлаштуванню, тому що саме робітники зі знаннями питань охорони праці – запорука успіху сучасного підприємства та його керівника.

Протягом вересня 2017 року в Центрі підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення 115 безробітних громадян, направлених центрами зайнятості Херсонської та Миколаївської областей. Безробітні громадяни отримали знання за напрямами підготовки: «Актуальні питання з охорони праці», «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства», «Сучасні нормативно – правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності».

25 вересня 2017 року група слухачів із Високопілля, після навчання, склала іспит за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на газовому паливі». Підвищення кваліфікації проводилось із використанням дистанційної форми навчання, що дало можливість безробітним громадянам Херсонської області отримати знання при районному центрі зайнятості. Голова комісії – Кравченко Євгеній Вікторович, головний державний інспектор (представник Головного управління держпраці в Херсонській області), зазначив високі технічні можливості Центру щодо проведення якісного навчання в режимі онлайн і привітав слухачів із успішною здачею іспиту та отримання посвідчень встановленого зразку.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Охорона праці – запорука успіху сучасного підприємства.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free