Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Власна справа – запорука успіху

IMG 20171204 121357

       04 грудня 2017 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск групи слухачів за напрямом підготовки «Основи підприємницької діяльності».

Підприємець – людина ініціативна, цілеспрямована, сильна, готова до пошуку нових можливостей та перспектив. Наразі багато людей хочуть запровадити свій власний бізнес, але не знають з чого почати, яку сферу підприємницької діяльності обрати. Навчання в Центрі допомагає реалізувати ці мрії. Майбутні бізнесмени, серед яких був демобілізований учасник АТО, набули теоретичні знання й практичні навички з організації та ведення бухгалтерського обліку, фінансування і кредитування та системи оподаткування малого підприємства. Для початку власної справи, майбутні підприємці склали бізнес-план, бо планування дозволяє розглянути та розподілити фінансові, матеріальні та трудові ресурси. В останній день занять слухачі Центру, а нині випускники, захистили бізнес-плани за різними темами, зокрема у сфері виробництва та продажу продуктів бджільництва, розведення та продажу свиней, громадського харчування та надання конференц-послуг, з продажу та оренди нерухомості. Наступним кроком для випускників стане захист своїх бізнес-планів у базових центрах зайнятості, а далі – власний бізнес. Тож побажаємо їм натхнення та успіху!

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Власна справа – запорука успіху.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free