Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Перший етап

Екскурсія Луксор 2017

Державним навчальним закладом «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» на виконання плану проведення професійно-технічної підготовки та з метою ознайомлення слухачів із організацією торгово-технологічного процесу, в рамках графіку проведення масових профорієнтаційних заходів, було організовано екскурсію до магазину, що розташований у місті Нова Каховка по вул. Горького, 38.

8 грудня 2017 року, разом із майстром виробничого навчання Дерновою Ларисою Павлівною, слухачі групи професійного навчання «Продавець непродовольчих товарів» відвідали відділ «Канцелярські товари» ФОП Панченко О.В. та відділ «Товари побутової хімії» ФОП Тарасенко А.В. названого магазину.

Майбутні продавці непродовольчих товарів виявили велику увагу щодо розповіді про організацію та порядок приймання товарів від постачальника, про підготовку робочого місця продавця , про професійну поведінку продавця та культуру обслуговування покупців. Екскурсія сприяла закріпленню теоретичних знань, отриманих при вивченні теми навчальної програми «Підготовка та організація робочого місця продавця непродовольчих товарів» та мала виховне значення – формування поважного ставлення до своєї майбутньої професії.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Перший етап.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free