Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Другий етап

Встреча у НК Центре занятості

13 грудня 2017 року, на базі Новокаховського міського центру зайнятості, відбулась зустріч представників   ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та безробітними громадянами, що знаходяться на обліку в даному центрі зайнятості. Зустріч проведена з метою ознайомлення із матеріально – технічною базою та ліцензованими професіями навчального закладу, в рамках графіку проведення масових профорієнтаційних заходів; з метою задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих робітниках, підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян шляхом професійного навчання та сприяння їх працевлаштуванню.

Зустріч проходила в теплій та дружній атмосфері. Було представлено відео – презентацію навчального закладу, роздано рекламну друковану продукцію. На всі питання безробітні громадяни отримали обґрунтовані відповіді.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Другий етап.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free