Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Знання – це сила

     У ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», після отримання ліцензії на освітню діяльність, розпочала навчання група слухачів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

     Безробітні громадяни, а це -  молоді чоловіки  направлені на навчання Каланчацьким, Бериславським, Білозерським, Нижньосірогозьким, Горностаївським та Скадовським районними центрами зайнятості, набули можливість отримати нові знання в оволодінні професією даного напряму.  В розпорядженні слухачів групи кабінети, лабораторії інформаційних технологій, бібліотека та виробничі майстерні, які обладнані сучасними комп’ютерами, мультимедійними проекторами, різноманітними приладами та знаряддям, що допоможе при навчанні. Адже, знання – це сила.

     Колектив Центру робить все можливе для того, щоб хлопці, які на період навчання проживатимуть у гуртожитку, почували себе впевнено та комфортно.

IMG 20171227 111821

IMG 20171227 111807

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Знання – це сила.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free