Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Підсумки роботи ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» за 2017 року

DSC 1101

25 січня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» відбулись загальні збори щодо підсумків роботи колективу протягом 2017 року та перспективи на 2018 рік. Розглядались питання:

- звіт директора щодо підсумків роботи Центру за 2017 рік;

- звіт головного бухгалтера про фінансово – господарчу діяльність за 2017 рік;

- впровадження інноваційних методів навчання з використанням аспектів андрагогіки.

На зборах був присутній директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Олександрович Єрашов, який відмітив показники роботи Центру за звітний період; ознайомився із матеріальною базою, що поповнилась новими кабінетами, лабораторіями та сучасним обладнанням. Євгеній Олександрович зазначив: «Центр зарекомендував себе. Дані показники – це показники якісної підготовки кваліфікованих робітників, бо прогресивні методи роботи в контексті формування конкурентного довкілля є основними пріоритетами у напрямках роботи Херсонського обласного центру зайнятості. Вони направлені на перекваліфікацію громадян та профорієнтацію молоді, тому що на сучасному ринку праці потрібен робітник, що задовольняє потребам роботодавців та вміє працювати…».

DSC 1081

DSC 1083

DSC 1084

DSC 1093

DSC 1107

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Підсумки роботи ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» за 2017 року.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free