Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Отримання робочої професії

DSC 1082

17 квітня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» розпочала навчання група слухачів за професією 7436 «Швачка». Безробітні громадяни, що направлені на навчання центрами зайнятості Херсонської області, отримали можливість оволодіти навиками даної професії в кабінетах, лабораторіях та майстернях Центру, які обладнані з урахуванням сучасних технологій та мають змістовне методичне забезпечення, оснащені наочними посібниками, нормативно-довідковими та інструктивними матеріалами для проведення лабораторних та практичних занять, мають естетичний вигляд та відповідають вимогам техніки безпеки, виробничої санітарії, вимогам пожежної безпеки.

Цього ж дня в Центрі відбувся День відкритих дверей для безробітних громадян, що перебувають на обліку в Новокаховському міському центрі зайнятості та для всіх бажаючих навчатися. Громадяни отримали інформацію щодо ліцензованих професій, за якими можна навчатися в Центрі та ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу, яка є найсучаснішою і відповідає вимогам державних стандартів професійно-технічної освіти.

DSC 1085

DSC 1089

 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Отримання робочої професії.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free