Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1".

Підвищуємо кваліфікацію

15.02

В ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» протягом двох тижнів останнього зимового місяця підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення 40 безробітних громадян Березнегуватського районного центру зайнятості, що на Миколаївщині. Навчання проводилось за напрямом підготовки «Актуальні питання з охорони праці».

Охорона праці – це заходи та засоби, що спрямовані на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці; це заходи, що спеціально призначені для створення особливих полегшених умов праці для жінок і неповнолітніх, а також працівників зі зниженою працездатністю. Охорона праці і здоров’я громадян – пріоритетні напрямки соціальної політики України. Всі ці питання розглядались на заняттях щодо підвищення кваліфікації безробітних громадян.

Маємо надію, що в подальшому, набуті знання стануть у пригоді.

 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Підвищуємо кваліфікацію.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free