Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Екскурсія

Швачка на екскурсії

04 травня 2018 року група слухачів, що навчаються у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» за професією 7436 «Швачка», відвідала Новокаховське відділення швейної фабрики «ВІД».

В ході екскурсії, слухачі Центру ознайомились із сучасним обладнанням та технологічним процесом виготовлення продукції, комп’ютерним керуванням процесом виготовлення виробів, петельною і ґудзиковою машинами та агрегатом, що виконує операцію щодо пошиву планок на тенісному асортименті. Майбутнім швачкам було продемонстровано притачування рукавів та стачування рукавно-бокових швів на п’ятиниточному оверлозі, обробку низу всього виробу та рукавів на розпушувальній машинці, пришивання трикотажних комірців із прокладанням долевика.

У Центрі створюються всі умови для того, щоб слухачі, на початковому етапі навчання, могли ознайомитись безпосередньо на виробництві із професією, за якою набувають знання.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Екскурсія.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free