Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

День відкритих дверей

Екскурсія

10 травня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся День відкритих дверей для безробітних громадян , що перебувають на обліку в Новокаховському міському ЦЗ та для всіх бажаючих навчатися.

Під час проведення екскурсії по навчальному закладу, гості набули змоги ознайомитися з історією створення Центру, його матеріально-технічною базою (яка, до речі, є сучасною і відповідає вимогам державних стандартів) та можливістю отримання якісних освітніх послуг.

Відвідувачам Центру були представлені презентації професій: «Касир торговельного залу», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», « Бармен», «Офіціант», «Швачка», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Овочівник» та «Плодоовочівник».

Проведення даних заходів завжди викликає не лише зацікавленість серед відвідувачів закладу, а надає привід замислитись над власним професійним майбутнім та можливістю змінити своє життя на краще.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — День відкритих дверей.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free