Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1".

Майбутні спеціалісти набувають практичного досвіду

Павлівський

Групи слухачів ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», які навчаються за професіями «Овочівник» та «Плодоовочівник», змогли набути важливого досвіду з оволодіння навиками майбутніх професій на базі тепличного комплексу особистого підсобного господарства «Павлівські».

Керівник комплексу Павлівський М.М. провів екскурсію зі слухачами Центру та надав змогу ознайомитись з вирощуванням саджанців різних видів винограду, полуниці,смородини та малини. Майбутні спеціалісти відвідали холодильні установки, в яких зберігаються проростки саджанців та розплідник, де проводиться прищеплення різноманітних культур, ознайомились з системою фумігації.

Слухачі Центру отримали додаткові знання з технології процесу вирощування плодоовочевих культур, які будуть корисні майбутнім спеціалістам.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Майбутні спеціалісти набувають практичного досвіду.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free