Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Старт інноваційного проекту в святковий день

На сайт1

17 травня 2018 року ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» взяв участь у стартовому заході міжобласного інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп», що відбувся у місті Нова Каховка.

Проведення заходу відбулось у святковий день – день, що присвячений українській культурі й традиціям - День вишиванки.

Представники Центру, на чолі з директором – Світланою Ткачук, були одягнені у національний одяг - вишиті українські сорочки, що засвідчило громадську позицію, приналежність до українського народу та сприяло піднесеному настрою.

На даному заході Центром були представлені наочні та роздаткові матеріали щодо ліцензованих професій, проведені майстер-класи з використанням сучасних технологій та сучасного обладнання, продемонстровані можливості навчального закладу щодо надання освітніх послуг. Молодь отримала змістовну інформацію про професії, затребувані на регіональному ринку праці.

Навчальний процес у ЦПТО проходив у святковій та дружній атмосфері. Викладачі та працівники закладу провели для слухачів відкритий захід – «Українська сорочка – символ здоров’я, краси, любові та щасливої долі».

Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку!

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Старт інноваційного проекту в святковий день.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free