Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1".

Екскурсія до навчального закладу

Екскурсия 26.02

27 лютого 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» проведено робочу зустріч з групою громадян, що перебувають на обліку в центрі зайнятості м. Нова Каховка. В спілкуванні громадяни ознайомилися з

історією створення центру та основною метою його діяльності. Відвідувачі мали змогу дізнатись про матеріально-технічну базу навчального закладу, оглянули нові кабінети, лабораторії та навчально-виробничі майстерні, які оснащенні на найвищому рівні. Сьогодні безробітні бажають отримувати освіту, яка прив’язана до ринку праці. Перелік професій за якими здійснюється навчання в центрі, надає можливість в короткий термін оволодіти важливими знаннями для подальшого працевлаштування. Взаємодія викладачів, слухачів та роботодавців в змозі змінити життя людей на краще. Маємо надію, що навчання в Центрі допоможе безробітним знайти гідне місце праці та змінити своє життя на краще.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Екскурсія до навчального закладу.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free