Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Проект технічного співробітництва

Фото Выборка2

14 червня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбулась робоча зустріч команди Проекту технічного співробітництва «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з керівництвом Херсонського обласного центру зайнятості, керівництвом ЦПТО та партнерами соціального діалогу.

На зустрічі були присутні: Джемал Ходжич – старший технічний радник Проекту МОП, Тетяна Міненко та Георгій Морозов – національні координатори Проекту, Євгеній Єрашов – директор Херсонського обласного Центру зайнятості, Світлана Ткачук – директор ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», Геннадій Іванов – директор Новокаховського коледжу Таврійського ДАУ, Микола Зальвовський – директор Державного ПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище».

Під час зустрічі відбулась екскурсія по Центру, яку провела директор навчального закладу – Світлана Ткачук, в ході якої присутні мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою закладу, яка є найсучаснішою та відповідає державним стандартам.

В ході зустрічі були розглянуті питання щодо роботи в рамках Проекту. Даний проект, фінансований урядом Данії та впроваджений в Україні через Міжнародну організацію праці, покликаний сприяти рішенню структурних проблем зайнятості на ринку праці на національному та регіональному рівнях за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів формування політики в цій сфері. В рамках проекту експерти Федерації роботодавців України братимуть участь у реалізації заходів на регіональному та секторному рівнях. Ці заходи будуть спрямовані на забезпечення відповідності системи підготовки кадрів потребам роботодавців, підвищенню ефективності діяльності служби зайнятості та забезпечення ринку праці кадрами, підвищенню якості соціального діалогу, ведення колективних переговорів, створенню середовища для сталого розвитку підприємств та формування бізнес-навичок та розвиток підприємства.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Проект технічного співробітництва.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free