Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Навчання посадових осіб

Фото выборка3

У період з 11по 15 червня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» проводилось навчання посадових осіб центрів зайнятості Херсонської області за напрямом «Охорона праці». Розглядались питання з охорони праці щодо закону України «Про охорону праці», питання організації роботи з охорони праці на підприємстві, питання вибухонебезпеки виробництва, пожежної безпеки та електробезпеки.

Охорона праці – це заходи та засоби, що спрямовані на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці; це заходи, що спеціально призначені для створення особливих полегшених умов праці для жінок і неповнолітніх, а також працівників зі зниженою працездатністю. Охорона праці і здоров’я громадян – пріоритетні напрямки соціальної політики України.

Навчання завершилось перевіркою знань посадовців, головою екзаменаційної комісії був представник Держпраці.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Навчання посадових осіб.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free