Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Випуск групи професійного навчання

Колаж

25 червня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» пройшла державна кваліфікаційна атестація та відбувся випуск групи навчання за професією 4211 «Касир торговельного залу» 2-го розряду.

Касир торговельного залу – це працівник підприємства, що безпосередньо виконує касові операції та здійснює роботу по ефективному обслуговуванню покупців у сферах роздрібної та оптової торгівлі в неспеціалізованих магазинах. Затребуваність касира на ринку праці дуже висока. Цей фахівець працює з грошовими коштами, цінними паперами і документами. В обов’язки касира входить оформлення документації, ведення касової книги, здійснення прийому, видачі, обліку і зберігання готівки, чеків тощо. Крім цього представник цієї професії повинен працювати з електронними апаратами, грошима і з пластиковими картами. Всі ці професійні якості слухачі Центру продемонстрували при відповідях на питання завдань державної кваліфікаційної атестації.

Марія Гуленко, менеджер по персоналу ТОВ «Авіон», голова ДКА та Людмила Шорскіна, начальник відділу профнавчання Херсонського ОЦЗ, член комісії, відмітили якісну підготовку та глибокі знання слухачів.

Після закінчення державної кваліфікаційної атестації випускники отримали свідоцтва державного зразку.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Випуск групи професійного навчання.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free