Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Робоча зустріч

19 липня 2018 року директор ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» Світлана Ткачук, на базі навчального закладу, зустрілась із представниками фермерського господарства «Органік Сістемс» - начальником відділу кадрів Антоном Левченком та спеціалістом із навчання персоналу Катериною Писарєвою, також начальником відділу Голопристанської філії Херсонського обласного центру зайнятості Світланою Питомець.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо навчання безробітних громадян у Центрі за професіями 6111 «Овочівник» й 6111 «Плодоовочівник» та питання працевлаштування випускників після навчання, обговорені можливості надання робочих місць для слухачів на час виробничого навчання та під час виробничої практики.

Світлана Ткачук ознайомила присутніх із матеріально-технічною базою навчального закладу, ознайомила з можливостями використання сучасних технологій і матеріалів для навчання слухачів.

Присутнім було продемонстровано відео презентації даних професій.

Представники фермерського господарства «Органік Сістемс» зацікавились можливістю навчання працівників для свого господарства в Центрі, тому що виробничий процес, на даному етапі, потребує робітників із достатніми знаннями та навичками володіння сучасними технологіями.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Робоча зустріч.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free