Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Зустріч із роботодавцями ресторанного бізнесу

 Коллаж25072018

25 липня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» пройшла робоча зустріч керівництва Центру із роботодавцями ресторанного бізнесу Херсонської області щодо презентації навчального закладу.

На зустрічі були присутні представники Херсонського обласного центру зайнятості – заступник директора Н.В. Португальська та начальник відділу організації профнавчання Л.М.Шорскіна, від роботодавців:

м. Херсон:

ФОП Макієвська О.В. (ресторан «Пан Атаман», розважальний комплекс «Джамп Парк»);

ФОП Сіроштан С.М. (ресторан «Шкаф», пансіонат «27 Жемчужин»);

ФОП Бебко В.В. («Кофейня на Почтовом переулке»);

м. Нова Каховка:

Культурно-розважальний центр «Прем’єр»;

Яхт-клуб «Maxim marine»;

Водно-спортивна база «Катрін».

Ж.В.Мичло, заступник директора з навчальної роботи, ознайомила присутніх із історією створення Центру та його матеріально-технічною базою, кількістю випускників навчального закладу та охарактеризувала інноваційний підхід до навчання, а саме навчання за індивідуальною та дуальною формами.

Майстер виробничого навчання О.А.Орлова-Шахман продемонструвала презентацію та провела майстер-клас за професіями «Офіціант» та «Бармен».

В ході зустрічі були обговорені питання щодо необхідності потреби в працівниках за професіями: «Офіціант», «Бармен», можливостями професійної підготовки кадрів на замовлення роботодавців за даними професіями.


Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Зустріч із роботодавцями ресторанного бізнесу.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free