Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Якщо сильно бажаєш – мрії здійснюються!

колаж швачки

 

Кожна людина має мрії та бажання – мати професію, що приносить задоволення, бути стильним та крокувати в ногу з часом!

День 14 серпня 2018 року став особливим для ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ». Цього дня відбувся перший випуск групи слухачів, що навчалися по індивідуальному плану за професією 7436 «Швачка» 1-2-го розряду.

Оволодіння професією, допомогло громадянам, що перебувають на обліку в службі зайнятості, не тільки отримати робітничу професію, а ще й здійснитись їхнім мріям та бажанням.

Навчання відбувалось протягом 15 тижнів і мало індивідуальний графік для кожного слухача. За цей час майбутні професіонали оволоділи навиками роботи по виготовленню швейних виробів за допомогою універсальних і спеціальних швейних машин, навиками роботи з обладнанням для волого-теплової обробки та швейним приладдям.

Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація, яку слухачі склали на «відмінно».

Тож, привітаємо випускників із успішним закінченням навчання й побажаємо не боятися змінювати своє життя та вірити в здійснення мрій!

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Якщо сильно бажаєш – мрії здійснюються!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free