Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Людина за барною стійкою!

Бармен

Бармен – це не просто професія яку легко освоїти, це професія як мистецтво, яке має різноманітні грані. Тут важливо все – досвід, інтуїція, майстерність, харизма та вміння бути тонким психологом.

«Людина за барною стійкою» - так дослівно переводиться з англійської мови слово «бармен».

27 серпня 2018 року ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» здійснив перший випуск слухачів, що навчалися за творчою професією 5123 «Бармен» 4-го розряду. Навчання відбувалось протягом 16 тижнів і мало індивідуальний графік для кожного слухача. За цей час майбутні бармени оволоділи комунікативними здібностями; навчилися готувати асортимент алкогольних та безалкогольних, змішаних напоїв; брати участь у розробці барних карт; застосовувати різні способи декорування посуду для напоїв тощо.

Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація, до складу якої увійшли відомі в місті роботодавці: голова – керівник бази відпочинку еко-садиба «Золотий фазан» Чех Олена Володимирівна, члени комісії – директор кафе «Pizza Celentano» Сорока Ірина Володимирівна, директор ресторану «Перлина» Торопа Наталья Іванівна. Під час іспиту слухачі успішно продемонстрували свої знання та вміння в приготуванні різноманітних напоїв та їх презентації.

По закінченню іспиту, директор Центру Світлана Віталіївна Ткачук вручила випускникам свідоцтва державного зразку та фотографії на згадку про навчання.

Тож привітаємо майбутніх професіоналів ресторанного бізнесу з рішучим кроком в індустрію гостинності і сервісу.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Людина за барною стійкою!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free