Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Курси підвищення кваліфікації

rjkf

05 вересні 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск групи слухачів за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства». Навчання безробітних громадян організоване для потреб ринку праці та перспектив розвитку регіону. Слухачі з числа безробітних під час навчання опановують теоретичні знання з безпечного ведення робіт, використання пестицидів, агрохімікатів, регуляторів росту рослин тощо. Вони ознайомилися  із основними видами плодових культур, збудниками захворювань та заходами по вирощуванню і захисту від шкідників, хвороб, бур’янів; правилами безпеки праці в галузі під час роботи.

Необхідність запровадження даного курсу викликана потребою якісної підготовки працівників сільськогосподарського виробництва, які залучаються до різних робіт, в тому числі до робіт з підвищеною небезпекою  та використанням хімічних речовин. 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Курси підвищення кваліфікації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free